WIELKANOCNE JAJO – KONKURS PLASTYCZNY

Za nami przedświąteczny konkurs pt. “Wielkanocne jajo” zorganizowany przez p. Kasię, który pokazał, ile kreatywności i serca można włożyć w wielkanocne pisanki! Uczestnicy za udział otrzymali słodkie nagrody. Dziękujemy za przepiękne prace – każda z nich była wyjątkowa i niepowtarzalna!