24 września dwójka naszych dzieci wzięła udział w dwudniowym Integracyjnym Pikniku “Bądź Fit” Olimpiady Specjalne Polska Zachodniopomorskie w Szczecinie. Celem pikniku “Bądź Fit” była poprawa i ochrona zdrowia osób z niepełnosprawnością. Pierwszy dzień to aktywność na świeżym powietrzu oraz edukacja prozdrowotna z możliwością zasmakowania w zdrowych produktach. W drugim dniu nasi wychowankowie spróbowali swoich sił w turnieju bowlingowym.