„…Kapelusze różne widzę,
tańczą kurki, tańczą rydze,
tańczą gąski i prawdziwki
i kozaki i podgrzybki!”
W naszym ośrodku dzieci wiedzą, że gdy jesienią popada deszczyk i poświeci słoneczko, las zamienia się w prawdziwe grzybowe królestwo! Właśnie w piątek 30.10.15 odbył się prawdziwy grzybowy bal, na który przybyły muchomorki, rydze, prawdziwki, maślaki i inne leśne grzyby. Salę wypełniły kolory jesieni i jesienna muzyka prosto z lasu. Wszystkie grupy zaprezentowały swoje stroje. Dzieci wzięły udział w konkursach i zostały obdarowane nagrodami. Na stołach czekał na dzieci zdrowy poczęstunek- owoce i warzywa oraz słodkie łakocie. Rozstrzygnięty został również konkurs na jesienne dekoracje, wszystkie grupy otrzymały nagrody- gry i puzzle.









